
- В наявності
Моторчик склоочисника задніх дверей Volkswagen Caddy 6K9955713
810 ₴
+380 (95) 023-58-25
Vodafone
- +380 (98) 250-58-11Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Моторчик склоочисника задніх дверей Volkswagen Caddy (1994-2004) 6K9955713, 6K9 955 713, 6K9955717A, 6K9 955 717 A
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Inca, Caddy |
| Виробник | VAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 6K9955717A |
| Стан | Вживані |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 |
| Кросс-номери | 6K9955713, 6K9 955 713, 6K9955717A, 6K9 955 717 A |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caddy |
| Серія | CADDY II (9K9B, 9K9A, 9U7) 1995-2004 |
| Сумісність | Volkswagen CADDY II (9K9B 9K9A 9U7) 1995-2004, Seat INCA (6K9) 1995-2003 |
- Ціна: 810 ₴
