
- Готово до відправки
- Код: 1J0959481A
Датчик температури охолоджуючої рідини Volkswagen Caddy III 1J0959481A
810 ₴
+380 (95) 023-58-25
Vodafone
- +380 (98) 250-58-11Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик температури охолоджуючої рідини Volkswagen Caddy III (2004-2015) 1J0959481A, 1J0 959 481 A, 1J0959481, 1J0 959 481, B13129
3 контакти
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Jetta, Octavia, Phaeton, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touareg, A3, Touran, TT, Golf, Roomster, Cordoba, Ibiza |
| Призначення | Датчик температури рідини |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Стан | Вживані |
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 1J0959481A |
| Кросс-номери | 1J0959481A, 1J0 959 481 A, 1J0959481, 1J0 959 481, B13129 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caddy |
| Серія | CADDY III (2K, 2C) 2004- |
| Сумісність | Audi A1 (8X1 8XF) 2010-, Audi A1 Sportback (8XA 8XK) 2011-, Audi A3 (8L1) 1996-2003, Audi A3 (8P1) 2003-2012, Audi A3 Sportback (8PA) 2004-2013, Audi A3 Cabriolet (8P7) 2008-2013, Audi TT (8N3) 1998-2006, Audi TT Roadster (8N9) 1999-2006, Seat CORDOBA (6L2) 2002-2009, Seat IBIZA IV (6L1) 2002-2009, Seat IBIZA V (6J5) 2008-, Seat IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 2008-, Seat IBIZA V ST (6J8) 2010-, Seat LEON (1M1) 1999-2006, Seat LEON (1P1) 2005-2012, Seat TOLEDO II (1M2) 1999-2006, Seat TOLEDO IV (KG3) 2012-, Skoda FABIA (6Y2) 1999-2008, Skoda FABIA Sedan (6Y3) 1999-2007, Skoda FABIA Combi (6Y5) 2000-2007, Skoda FABIA Praktik 2001-2007, Skoda FABIA (5J2) 2006-, Skoda FABIA Combi (5J5) 2007-, Skoda OCTAVIA (1U2) 1996-2010, Skoda OCTAVIA Combi (1U5) 1998-2010, Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004-, Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) 2004-, Skoda RAPID (NH3) 2012-, Skoda RAPID Spaceback (NH1) 2012-, Skoda ROOMSTER (5J) 2006-, Skoda ROOMSTER Praktik (5J) 2007-, Volkswagen BORA (1J2) 1998-2005, Volkswagen BORA Kombi (1J6) 1999-2005, Volkswagen CADDY III (2K 2C) 2004-, Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005, Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1999-2006, Volkswagen GOLF V (1K1) 2003-2009, Volkswagen GOLF V Variant (1K5) 2007-2009, Volkswagen GOLF VI (5K1) 2008-2013, Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2009-2013, Volkswagen GOLF PLUS (5M1 521) 2005-, Volkswagen JETTA III (1K2) 2005-2010, Volkswagen Phaeton (3D2) 2002-, Volkswagen POLO (9N_) 2001-2012, Volkswagen POLO Sedan (9A4) 2002-, Volkswagen POLO (6R 6C) 2009-, Volkswagen TOUAREG (7LA 7L6 7L7) 2002-2010, Volkswagen TOURAN (1T1 1T2) 2003-2010 |
- Ціна: 810 ₴

