
- Готово до відправки
- Код: 7H0827161A
Замок задніх дверей верхній Volkswagen Caddy 7H0827161A
450 ₴
+380 (95) 023-58-25
Vodafone
- +380 (98) 250-58-11Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок задніх лівих дверей верхній Volkswagen Caddy (2004-2014) 7H0827161A, 7H0 827 161 A, 7H0827161, 7H0 827 161
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan, Caddy, Caravelle |
| Виробник | VAG |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 7H0827161A |
| Стан | Вживані |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 |
| Кросс-номери | 7H0827161A, 7H0 827 161 A, 7H0827161, 7H0 827 161 |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caddy |
| Серія | CADDY III (2K, 2C) 2004- |
| Сумісність | Volkswagen CADDY III (2K 2C) 2004-, Caravelle T5, Volkswagen TRANSPORTER T5 2003-, Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM 7HN 7HF 7EF 7EM 7EN) 2003- |
- Ціна: 450 ₴



